Ateliér Jeruzalémská 5 založila v roce 2008 Hana Škorpilová

je absolvenka odborné oděvní školy a mnoha zahraničních kurzů v Londýně, Francii i Německu. Již 5 rokem připravuje prestižní kloboukovou výstavu, kde prezentuje svou tvorbu a tvorbu studentů modistických a kloboučnických kurzů.

V Ateliéru Jeruzalémská 5 Hana v průběhu více jak 16 let vybudovala nejlépe vybavenou profesionální modistickou a kloboučnickou dílnu, kde nabízí řemeslné modistické a kloboučnické kurzy výroby klobouků, které jsou zaměřeny na porozumění technologických řemeslných postupů ruční tvorby klobouků.

Nabízíme tradiční technologie výroby i moderní postupy . Mnoho let odborné praxe garantuje tu nejkvalitněší odbornou výuku.

Dílna Atelieru je vybavena širokou nabídkou originálních dřevěných dámských i pánských forem od velikosti 52 do 63.

Na kurzech je kladen důraz precizní ruční vypracování a pochopení samotného řemesla a postupů zpracování materiálu.

Zaměření ateliéru:  nejkvalitnejší a vysoce odborná výuka řemesla – výroba dámských a pánských klobouků.

Obor Modistka a Kloboučník.

Zakládám si Individuálním přístupu a kvalitní výuce řemesla. Neděláme jen desing , ale poctivě vyrobené, řemeslné, ručně šité klobouky.

O čem je Ateliér Jeruzalémská :

Jdeme do hloubky řemesla a kvalitní ruční práce. Učíte se řemeslo po odborným vedením . Naše kurzy jsou připraveny přesně podle potřeb studentů , tvoříme podle jejich návrhů s myšlenkou kvalitního osvojení řemesla a dalších dovedností a znalostí.

Zájemci o výrobu klobouků, kteří si chtějí jen vyrobit svůj vysněný klobouk, jsou pro nás velmi důležití.
Připravujeme kurzy pro naprosté začátečníky , které krok po kroku provedeme tvorbou .

Naučíte se jak se dělá klobouk a také si ho sami pod vedením zkušené mistrové vyrobíte.

Naše kurzy jsou profesionálně připraveny a vedeme studenty jednotlivými výrobními kroky. Kurzy plně zabezpečeny profesionální vybavením a vysokou obborností vyučujícího.

Nasloucháme svým studentům . Vedeme je k úspěšné realizaci výroby jejich návrhů klobouků .
Směrujeme je k samostatné tvobě a k účastí na prestižních mezinárodních soutěží a zveme je na společné výstavy klobouků.

Jsme schopni připravit i začínající autorské tvůrce při budování jejich značky s klobouky. Připravujeme soukromé obsáhlé řemeslné kurzy , kde se tvůrce naučí kompletní technologii výroby a tvorby všech druhů klobouků.

Předáváme zkušenosti s situací na světovém i Českém trhu. Naučíme Vás, jak hledat a komunikovat s dodavately materiálu a profesionálního vybavení. Jak na cenotvorbu a soc. sítě . Jak dělat průzkum trhu a pomůžeme Vám, jak udělat vlastní autorkou kolekci.

Nebojte se zavolat a společně zjistíme co přesně potřebujete

tel.: 777572967

Individuální kurzy