Zajímavost – mezinárodní klobouková soutěž a má Florence Nightingal

Internetový časopis o modiství  HATalk vyhlásil na podzim  kloboukovou soutěž  v souvislosti s 100 výročím vypuknutí

I. Světové Války -

hlavní tématem byla připomínka zmařených životů lidí , kteří obětovali své životy v době konfliktu s cílem chránit ostatní.

Nyní se sešlo 106  krásných soutěžních klobouků z celého světa . I já jsem se zapojila do této soutěže s kloboukem, který jsem  nazvala  Florence Nightingal. Můj soutěžní klobouk i dalších 105 klobouku si můžete prohlédnout zde. 

… nyní odborná  porota vybírá 4 vítěze a již  26.11  bude  vybrán .  Nevím zda má Florence Nightingal má šanci na umístění, protože klobouky ostatních  soutěžících jsou skvělé .

Tvorba všech soutěžících může být i pro nás obrovským zdrojem inspirace a protože součástí je i jednoduchý popis jak klobouk vznikal a z jakých je vyroben  materiálů . Neváhejte a užijte si všech 106 klobouků- ke každému jsou 3 fotografie  a společně se mnou se těšte na vítěze.

 

Můj soutěžní klobouček –  Florence Nightingal.  /  kdo to byla Flerenece  se mrkněte zde/ klobouček jehož  předobrazem mi byla  vojenská helma , který má vzdát úctu  zdravotnickému  personálu na bojištích  a uctít  vzpomínku na nezměrné  utrpení, které válka přináší  , napříč válečnými konflikty 20 – 21 století  ….

Florence Nightingal Hana Škorpliová